Başarı Hikayeleri

 • Bimser ORka Banyo Başarı Hikayesi

  Konuşabildiğimiz Her Aksiyonu Gerçekleştirme Şansı Bulduk

  İmpelementasyon süreci biraz sancılı geçti. Destek ekibinden ayrılacak bir personelin bize impelementasyona gelmesi açıkçası impelementasyon sürecimizde bizi yordu ve verimsiz geçmesine sebep oldu, ancak sonrasında Ürün Yöneticisi ve Ürün Uzmanlarının desteği ile çok hızlı bir şekilde durumu toplarladık.

 • tredas

  Bimser Çözüm süreç yapılarına bakışımızın gelişmesini sağladı

  İşlerin mevcutta yapılandan çok daha kısa sürede ve çok daha hızlı yapılabileceğini gördük. BİMSER Çözüm’ün çözüm odaklı yaklaşımlarıyla şirket içindeki ve dışındaki müşterilerimizle olan iletişimlerimizde çok daha verimli ve faydalı çalışabilir hale geldik. Bunun yanında diğer sistemlerle kolay entegrasyonu sayesinde resmi kurumlarla olan yazışmalarda ve yasal mevzuatların yorumsuz uygulanması konusunda da standartlaşması sağlandı.

 • borsa istanbul

  eBA’nın esnek yapısı sayesinde tüm veriler tek bir ana ekrandan izleniyor.

  Hızlı dönüşüme ayak uydurabilmek ve mevcut uygulamaları değiştirip, esnek ve kolay yönetilebilir olmasını sağlamak amacıyla, organizasyon kararı ile eBA ürünü satın alındı. Şu an Borsa İstanbul’daki tüm bilgisayar kullanıcısı personel aynı zamanda birer eBA kullanıcısı. Genel Müdür seviyesinden HR, Satın Alma ve Destek Hizmetlerine kadar pek çok süreç eBA üzerinden işletilmeye başlandı.

 • halk emeklilik

  Esnek ve entegrasyon kabiliyeti yüksek çözüm, eBA!

  Alınacak ürünün entegrasyon faaliyetleri bizim için çok önemliydi. Hali hazırda kullandığımız sistemler arasında çimento vazifesi görecek esnek ve entegrasyon kabiliyeti yüksek bir çözüme ihtiyaç duymuştuk. eBA bu konuda en uygun çözümlerin başında geliyordu.

 • eBA uçtan uca şeffaf süreçler kurmamızı sağladı!

  Weber, uluslararası bir grup olan Saint-Gobain’in dünya çapında 52 ülkede yaklaşık 10.000 çalışanı,180 üretim tesisi ve 10 araştırma merkezi ile endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketidir. 1665 yılında Fransa’da kurulmuş olan Saint-Gobain, 200.000 çalışanı ve 40 milyar euroluk iş hacmiyle dünyanın en büyük endüstriyel gruplarındandır.

 • 2005 yılından beri BİMSER ile başarılı bir çalışma tecrübesi..

  Ürünün kurum isteklerimizi ve taleplerimizi karşılayabilmesi, sektörel iş deneyimi bilgisi, çözüm ve başarı odaklı bakış açısı, referanslarının güçlü olması ve firmanın Odamız üyesi olması nedeni ile iletişim halinde olmamız Bimser Çözüm’ü tercih etmemizde etkili oldu.

 • Danışmanlık ekibinin desteği müthiş!

  İhtiyaçlarımıza cevap verecek olan sistem QDMS’di. Ürün implementasyonu sürecinde Bimser tarafından verilen eğitimler ve yapılan uygulamalar sonucunda geçiş süreci sancısız atlatıldı.

 • eBA kendini sürekli geliştiren yazılım ekibine sahip

  Hem kurulum hem de destek ihtiyacımızda geçen 6 yılda her zaman çok hızlı geri dönüşler ve pozitif geri bildirimler aldık.Yazılım ekibi o kadar desteğe açık ki, bir başka firma ile yaptığımız e-learning projemizde, tecrübeli oldukları kurum personeli datalarının bu ürünün portal’ına aktarılması kapsamında (interface) kod geliştirme süreçlerine karşılıksız destek oldular.

 • Kullanıcı dostu ekranlar ve anlaşılır yapısı ile QDMS yine ilk tercih oldu!

  Kullanıcı arayüzünün diğer rakiplerinden daha başarılı, anlaşılır ve basit olması bizi ilk etkileyen özelliklerinden oldu. Dokümanlara tanımlanabilen kişi ve grup bazlı yazdırma/görüntüleme yetkisi ve yapılan revizyonları dağıtım listesindeki bölümlere anında iletmesi diğer beğenimizi kazanan özelliklerinden olmuştu.

 • Sorunsuz kurulum ve implementasyon, yapıcı ve zamanında destek!

  eBA kullanan firmalarla direkt bire bir referansları ile ulaştık. Aynı zamanda şirketimizde çalışan daha önce eBA geliştirmeleri yapmış çalışanlarımızın da katkısı oldu. Kurumumuza sağladığı katma değer; 2 farklı uygulamadaki projeleri eBA’ya taşımak oldu. Kağıtla dönen işe alım süreçlerini taşıdık. 4 ay gibi bir süreçte yaklaşık 10 süreç devreye aldık.

 • Survivor Projesinin süreçleri eBA’da hayat buldu!

  Şirketimizin büyümesi ve farklı lokasyonlar da devam eden projelerimizi ortak bir platformdan takip edebilmek üzere iş akışları ve veri depolama üzerine incelediğimiz sistemlerde arasında, kullanıcı dostu, kullanımı pratik aynı zamanda mobil ara yüzleri mevcut olan eBA ile ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimizi tespit ettik.

 • QDMS açık, şeffaf, hızlı ve güvenilir bir Entegre Yönetim Sistemi

  Bimser Çözüm’ ü tercih etmemizin sebebi QDMS ve Ensemble yazılımlarının, Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili tüm dokümantasyon ve süreç yönetimiyle ilgili ihtiyaçlarımıza cevap vermesidir. Bunun dışında Bimser Çözüm tarafından geliştirilen ürünlerin, Türkiye’nin önde gelen pek çok firması tarafından kullanılıyor olması, yazılım hizmetinin yanı sıra çözüm ve danışmanlık konusunda tecrübeli bir kadroyla faaliyet göstermesi ve İzmit bölgesinde yer alması Bimser Çözüm ile çalışmamızda etkili olmuştur.

 • En önemli projelerden birini Bimser Çözüm ile gerçekleştirdik

  Sektöründe deneyimli profesyonel çalışan kadrosu , sürdürülebilir bir program oluşu , çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ,satış sonrası teknik destek merkezinin olması , geniş iş ortak listesi ve en önemlisi denetim firmamızın da QDMS yazılımı kullanıyor olması firmamızın Bimser Çözüm’ün QDMS Entegre Yönetim Sistemi Yazılımını tercih etmemize etken olmuştur.

 • QDMS kullanmak bankadan para çekmek kadar kolay!

  Bimser Çözüm ekibinin konularına hakim ve özverili bir tutum sergilediklerini görmek bize program konusunda öncelikle güven verdi. Daha sonra sistemi incelediğimizde, sistemin yalın uygulamalarının getirdiği pratik çözümler sayesinde tesislerimizde birçok kalite yönetim problemimizi etkin yönetebileceğimizi farketttik.